Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Deurnevoorelkaar

Taalvrijwilligers voor Taalcoach

Zowel voor laaggeletterden (NT1) als voor anderstaligen (NT2) zijn er bij LEVDeurne taalvrijwilligers. Getraind en met ondersteuning van elkaar en de coördinator gaan de taalvrijwilligers aan de slag bij het taalcafé of worden ze taalcoach. Taalcoach Voor sommige mensen is het fijner om 1 op 1 begeleiding in het spreken van het Nederlands te krijgen. Dan wordt een taalvrijwilliger als taalcoach gekoppeld aan een "taalvrager". Na een kennismakingsgesprek maken beiden een "vaste" afspraak met elkaar om 1x per week minimaal een uur bij elkaar te komen.

Lees meer
structureel

Liessel

Deurne: Deurne-Centrum

Taal & lezen

Beschrijving

Zowel voor laaggeletterden (NT1) als voor anderstaligen (NT2) zijn er bij LEVDeurne taalvrijwilligers. Getraind en met ondersteuning van elkaar en de coördinator gaan de taalvrijwilligers aan de slag bij het taalcafé of worden ze taalcoach.
Taalcoach
Voor sommige mensen is het fijner om 1 op 1 begeleiding in het spreken van het Nederlands te krijgen. Dan wordt een taalvrijwilliger als taalcoach gekoppeld aan een "taalvrager". Na een kennismakingsgesprek maken beiden een "vaste" afspraak met elkaar om 1x per week minimaal een uur bij elkaar te komen.

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 1 uur

Locatie

Liessel

Deurne: Deurne-Centrum

Impact

Voor wie

Nieuwkomers & vluchtelingen

Volwassenen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Taal & lezen
Siska
40% profielsterkte

Over Siska

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Siska is ingeschreven op NLvoorelkaar sinds 24-08-2023
  • Positieve match gemaakt